Wczytuję dane...

Zakryte kusi bardziej, czyli czym jest bodystocking?

Wbrew powszechnym przekonaniom, to nie nagość najbardziej pociąga mężczyzn. Sekret udanego wieczoru w sypialni tkwi przede wszystkim w zachowaniu odpowiedniego balansu między tym, co odsłonięte, a zasłonięte. Chociaż pończochom, peniuarom i delikatnym narzutkom nie można odmówić erotycznego uroku, po pewnym czasie mogą przestać zaskakiwać. Po jaką bieliznę erotyczną warto sięgnąć, gdy zaufane, pikantne komplety stają się... mdłe? W dzisiejszym wpisie wyjaśnimy, czym jest bodystocking i dlaczego warto po nie sięgnąć!

Bodystocking - co to za bielizna?

bodystockingNa pierwszy rzut oka bielizna typu bodystocking może budzić pewne wątpliwości - body damskie z otwartym krokiem, wykonane z rajstop? Co ma na celu taka konstrukcja? Odpowiedź jest prosta - rozpalić partnera do czerwoności!

Bodystocking to kategoria bielizny erotycznej, która wyróżnia się zabudowaniem większej partii ciała, niż krocze i piersi. Kombinezony te często zasłaniają również nogi, ramiona, a czasami nawet stopy lub dłonie. Tego typu body damskie może być z otwartym krokiem lub zamkniętym - wszystko zależy od preferencji użytkowniczki. Ważny jest jednak efekt, jaki daje odpowiednio dobrany kombinezon. Skóra obleczona bielizną bodystocking jest zakryta, a jednocześnie doskonale widoczna - a to wszystko dzięki wykonaniu z dzianiny. Jest to idealny wybór dla Pań, które nie czują się zbyt dobrze z kondycją swojej skóry. Bodystocking z otwartym krokiem przysłoni wszelkie blizny po cesarskim cięciu, rozstępy lub przebarwienia. Przemyślana konstrukcja dodatkowo wysmukla sylwetkę, sprawiając, że prezentuje się ona jeszcze bardziej kusząco. Jest to znacznie wygodniejsza i seksowniejsza alternatywa dla tradycyjnej bielizny wyszczuplającej.

W sypialni i na co dzień - uniwersalność bielizny bodystocking

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, tego typu bielizna ma różne zastosowania. Bodystocking z otwartym krokiem sprawdza się - oczywiście - głównie w sytuacjach intymnych. Zbliżenie bez konieczności zdejmowania bielizny może być bardzo rozpalającym i podniecającym doświadczeniem. Odpowiednio dobrany bodystocking z zabudowanymi nogami można jednak nosić również na co dzień, wszystko zależy od naszej wyobraźni. Bodystocking z powodzeniem może zastąpić koronkowe body damskie. Ze względu na wyszczuplającą konstrukcję, taki kombinezon świetnie sprawdzi się u kobiet, którym zależy na ukryciu pewnych mankamentów sylwetki. Na pierwszy rzut oka, bielizna bodystocking może wyglądać jak zwykłe rajstopy… jednak tylko użytkowniczka wie, że pod resztą ubrań kryje się niezwykle kusząca bielizna. Bodystocking to idealny wybór na szaloną randkę - doda pewności siebie każdej kobiecie.

Bodystocking to bielizna, na której skorzystają obydwie strony związku. Seksowny, przezroczysty kombinezon ciasno opinający sylwetkę to trafione rozwiązanie problemu nudy w sypialni. Body damskie z otwartym krokiem to też idealny wybór dla kobiet, które chciałyby rozpocząć przygodę z bielizną erotyczną.