Wczytuję dane...

Bielizna męska i jej rodzaje

Rynek męskiej bielizny ciągle się rozwija, co wpłynęło również na zmiany podejścia samych mężczyzn w kwestii wyboru odpowiedniej bielizny. Większość panów coraz bardziej poważnie podchodzi do wyboru tej części garderoby, a w sklepach znaleźć można rozmaite propozycje.

Klasyczne slipy czy swobodne bokserki?

stringi męskie

Jeszcze kilka dekad temu tak zwane “slipy” były dominującym rodzajem męskiej bielizny. Używali ich praktycznie wszyscy mężczyźni, ponieważ były one szeroko dostępne i po prostu tanie. W dzisiejszych czasach niektórzy mężczyźni wciąż pozostali przy klasycznym stylu, z kolei inni korzystają z nowości, jakimi są bokserki. Dzielą się one na długie i krótkie. Długie charakteryzują się tym, że szczególnie zapewniają nie tylko luz, ale i odpowiednią swobodę. Są obszerne, najczęściej mają guziki z przodu, nie krępują ruchów oraz świetnie nadają się do spania i ogólnego użytku domowego. Szorty, czyli krótkie bokserki, to obecnie jeden z najbardziej popularnych rodzajów bielizny męskiej. Materiał ściśle przylega do ciała, zapewniając ciepło i stabilizację podobną do slipek. Najczęściej wykonane są z elastycznych materiałów i gwarantują wysoki poziom komfortu. Ta bielizna intymna męska nie odznacza się na spodniach, więc bez problemu można zakładać ją nawet do garnituru. Dodatkowo, genialnie podkreślają męskie atuty.

Propozycja dla odważnych i pewnych siebie

Nieco bardziej kontrowersyjnym rodzajem bielizny są stringi męskie. Ta propozycja doskonale nada się dla mężczyzn, którzy nie boją się bawić konwencjami i lubią kombinować. Męskie stringi - tak samo jak damski odpowiednik - posiadają z tyłu jedynie wąski pasek materiału, który odsłania całe pośladki. Taka bielizna idealnie nada się jako bielizna erotyczna, a takie stringi z pewnością rozbudzą zmysły niejednej kobiety. Coraz więcej mężczyzn decyduje się na to, aby posiadać chociaż jeden taki model w swojej szafie. Co prawda, taka propozycja może nie okazać się zbyt wygodna dla mężczyzn do użytku codziennego, ale rewelacyjnie przyda się w przypadku upojnej nocy z partnerką, która z pewnością przychylnie zareaguje na taką bieliznę.

Mężczyźni na ogół przykładają dużo mniejszą wagę do swojej bielizny niż kobiety, jednakże to się zaczyna zmieniać. Wielu panów coraz częściej sięga po różnorodne kombinacje, nie tylko dla swojego komfortu, ale również dla ciekawych zabaw ze swoimi partnerkami. Warto więc sięgnąć po niekonwencjonalne propozycje, zamiast przez cały czas korzystać wyłącznie z jednego modelu bielizny, co z pewnością przyniesie korzystne konsekwencje.